close
<
>
Flare left Flare right Flare-arrow

O nás

ardo_0011_mochovska-551752
ARDO Mochov s.r.o., specialista na mraženou zeleninu a ovoce, je součástí největšího producenta mražené zeleniny a ovoce v Evropě - ARDO n.v.

ARDO n.v. již více než 40 let působí v oblasti sklizně zeleniny a od roku 1977 také v oblasti mražené zeleniny a její produkce. V roce 1985 se společnost rozhodla expandovat v Belgii a začátkem 90.let již expanze vyrazila za hranice. V současné době provozuje 20 továren po celé Evropě a vyváží do více než 60 zemí světa. V objemu produkce mražené zeleniny se jedná o evropskou jedničku. Více na http://www.ardo.com

V srpnu 2004 společnost ARDO n.v.,prostřednictvím své dceřiné společnosti ARDO MID EUROPE, koupila areál Mochovských mrazíren a obchodní značky mochovské zeleniny.
V únoru 2005 vzniká společnost ARDO Mochov s.r.o., která známou značku mochovské zeleniny ihned vrátila na trh a začala ji rozvíjet. ARDO Mochov je jasným kapitánem segmentu mražené zeleniny a také spolupracuje s významnými obchodními řetězci na realizaci jejich privátních značek. Prodává také vysoce kvalitní řadu belgické zeleniny ARDO a další speciality, např. jako první na trhu uvedla BIO řadu mražené zeleniny.